Яка стратегія Вашого готелю щодо телефонів у кімнатах?

У вас є проект нового будівництва чи реновації?

Зробіть стратегічний крок до готельних телефонів марки Cetis.

Переконайтеся, що обрана Вами стратегія включає телефони для готелів від торгових марок компанії Cetis – це єдине джерело для вирішення всіх потреб, щодо налаштування телефонного зв’язку в готелі.

Представляючи три всесвітньо визнані та надійні бренди, Cetis пропонує широкий спектр високоякісних продуктів для телефонії, які підкріплені глобальною мережею продажів, обслуговування та дистрибуції.

Teledex®  – розроблено перші готельні телефони. Це найвизнаніша, довірена та вподобана торгова марка у більшості готелів в світу.

TeleMatrix®  бренд готельних телефонів, які красиво спроектовані, створені за найвищими стандартами якості та надійності.

Scitec®  бренд телефонів для готелів економ класу. Телефони для гостьових кімнат, а також – для передпокоїв і приміщень загального призначення, для використання персоналом.

Натисніть тут щоб запитати пропозицію або домовитись про консультацію.

Розповсюдьте цю історію!

Можливо Вам також сподобається

Один отриманий коментар

  • ArthurGeT  четвер березень 19th, 2020 в 01:05

    Згоден! Перш за все, впровадження нових технологій, як от оновлення телефонних апаратів для готелів, має бути СТРАТЕГІЧНИМ!

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваше ім'я. Будь ласка, введіть правильну адресу електронної пошти. Будь ласка, введіть повідомлення.

Обратный звонокНапишите Ваш номер телефона или адрес электронной почты, и менеджер CETIS свяжется с Вами в ближайшее время.
Зворотний дзвінокНапишіть Ваш номер телефону або адресу електронної пошти, і менеджер CETIS зв'яжеться з Вами найближчим часом.