(Українська) Яка стратегія Вашого готелю щодо телефонів у кімнатах?

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У вас є проект нового будівництва чи реновації?

Зробіть стратегічний крок до готельних телефонів марки Cetis.

Переконайтеся, що обрана Вами стратегія включає телефони для готелів від торгових марок компанії Cetis – це єдине джерело для вирішення всіх потреб, щодо налаштування телефонного зв’язку в готелі.

Представляючи три всесвітньо визнані та надійні бренди, Cetis пропонує широкий спектр високоякісних продуктів для телефонії, які підкріплені глобальною мережею продажів, обслуговування та дистрибуції.

Teledex®  – розроблено перші готельні телефони. Це найвизнаніша, довірена та вподобана торгова марка у більшості готелів в світу.

TeleMatrix®  бренд готельних телефонів, які красиво спроектовані, створені за найвищими стандартами якості та надійності.

Scitec®  бренд телефонів для готелів економ класу. Телефони для гостьових кімнат, а також – для передпокоїв і приміщень загального призначення, для використання персоналом.

Натисніть тут щоб запитати пропозицію або домовитись про консультацію.

Share This Story!

You may also like

One Response Comment

  • ArthurGeT  Четверг Март 19th, 2020 at 01:05

    Згоден! Перш за все, впровадження нових технологій, як от оновлення телефонних апаратів для готелів, має бути СТРАТЕГІЧНИМ!

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.

Обратный звонокНапишите Ваш номер телефона или адрес электронной почты, и менеджер CETIS свяжется с Вами в ближайшее время.
Зворотний дзвінокНапишіть Ваш номер телефону або адресу електронної пошти, і менеджер CETIS зв'яжеться з Вами найближчим часом.