Рішення від Cetis для Вас

Готельні телефони Cetis предпочитаются або схвалені всіма найбільшими в світі корпораціями готельних мереж.

Яке рішення краще для Вас?

Готельні телефони Cetis – від економічних і середніх до розкішних – є кращими або схваленими стандартами бренду для провідних світових готелів. У цьому матеріалі представляємо варіанти вибору телефонних апаратів Cetis для Вашого готелю – оновлення бренду або нового будівельного проекту.

Люкс

Teledex

 • Серия M  – більше, ніж просто телефон. Готельні телефони серії M пропонують новий привабливий дизайн з інтегрованими опціями лицьової панелі і портами для зарядки USB, а також додатковими функціями спряження Bluetooth, що дозволяє гостям здійснювати і приймати виклики на своїх інтелектуальних пристроях, а також – транслювати музику через високоякісну звукову систему. За допомогою сполучення Bluetooth гості можуть також здійснювати і приймати виклики на свій смартфон в якості додаткової бездротової трубки в кімнаті. Можна користуватися в одно- і дворядковою аналоговою конфігурацією з запатентованим пошуком голосової пошти OneTouch.
 • Серия EНа диво великий по функціональності і невеликий за розміром.Готельні телефони Micro Series E залишають місце на столі або тумбочці, для годинника або звукової системи і відповідають виду плоских телевізорів в кімнаті для гостей. Тепер доступні в аналоговій, VoIP, дротовій і в бездротовій конфігурації з USB-портами для зарядки. Функція AutoSync автоматично реєструє віддалені бездротові трубки RediDock серії E з базовим блоком. Доступний з настроюваною лицьовою панеллю в одно- і дворядковою, аналоговій і VoIP, дротовій і бездротовій конфігурації з запатентованим пошуком голосової пошти OneTouch.
 • I серия оригінальний невеликий телефон для готелю. Серія I, створена спеціально для готельних номерів, відрізняється елегантною естетикою, ергономічним дизайном і запатентованими технологіями, що дозволяють створити ідеальний телефон для гостей навіть в умовах обмеженого простору. Функція AutoSync автоматично реєструє віддалені бездротові трубки RediDock серії I з базовим блоком. Доступні настроювані лицьові панелі, запатентована функція отримання голосової пошти OneTouch а також – 5 або 10 програмованих службових клавіш в одно- і дворядкових, аналогових, VoIP, дротових і бездротових конфігураціях.

Середній рівень

 • Серия D  –  новий діамант! Серія D – це сучасне оновлення нашого класичного сімейства Teledex Diamond Series, серія D зберігає зовнішній вигляд сенсорної панелі і лицьової панелі серії Diamond, але при цьому не поступається новим міжнародним стандартам. Від свого вражаючого нового стилю корпусу, до зручної ергономічної відкритої трубки – це той самий телефон Diamond, з яким ви і ваші гості виросли, тепер представлений в сучасному новому стилі, але з тієї ж лицьовою панеллю. Потрібно підтримувати нові вимоги до заряджання смарт-пристроїв в гостьовій кімнаті? Телефони серії D оснащені вбудованими USB-портами для зарядки, призначеними для зарядкжання смартфонів і планшетів.
 • Серия Opal  –  створена думками про весь світ.
  Готельні телефони серії Opal привносять міжнародний дизайн в будь-яку кімнату для гостей, де завгодно. Гладкі, м’які вигини доповнюють те, що знаходиться під ними: один з найбільш міцних і надійних готельних телефонів в галузі. Функція AutoSync автоматично реєструє віддалені бездротові трубки RediDock серії Opal з базовим блоком. Доступний з настроюваною лицьовою панеллю, додатковим резервним акумулятором, запатентованим засобом вилучення голосової пошти OneTouch, а також з 0, 3, 5 або 10 гостьовими сервісними ключами в одно- і дворядкових аналогових дротових і бездротових конфігураціях.

TeleMatrix

 • 9600 Series / 3300 Series  – Красиво сконструйовані.  Бездротові готельні телефони серії 9600 і 3300 оснащені запатентованою технологією голосової пошти OneTouch для автоматичного набору номера, а також є вбудований наскрізний порт Ethernet для гостьового підключення. Сполучення AutoSync автоматично реєструє віддалені бездротові трубки серії 9600 з базовим блоком, коли вони знаходяться на базі, щоб уникнути збоїв через недоречні трубки. Доступний з настроюваною лицьовою панеллю і додатковою резервною батареєю в одно- і дворядкових аналогових і бездротових моделях VoIP, із запатентованою функцією вилучення голосової пошти OneTouch, 5 або 10 програмованих клавіш обслуговування гостей і додатковим пристроєм гучного зв’язку.

Эконом класс

Teledex

 • Diamond Series –  найпопулярніший в світі готельний телефон.  Це телефони для готелю, з яких все почалося. Teledex Diamond Series – найпопулярніший готельний телефон в світі, з обслуговуванням понад 5 мільйонів людей по всьому світу. Доступно з настроюваною лицьовою панеллю в одно- і двохлінійних моделях, з 10 програмованими гостьовими сервісними клавішами і додатковим пристроєм гучного зв’язку.
 • Серия Nugget –  призначена для обмеженого простору і обмеженого бюджету. Ніяких додаткових витрат. Просто якісний готельний телефон, який підійде для будь-якого бюджету, а також – для маленького простору. Готельні телефони серії Teledex Nugget поєднують в собі класичний дизайн, просту у використанні функціональність і міцну довговічність в невеликому корпусі. Доступно з настроюваною лицьовою панеллю і 3 гостьовими сервісними клавішами в одно- і дворядковій аналоговій провідній конфігурації.

TeleMatrix

 • Серия 3100  – вигнутий дизайн. Дротяні готельні телефони серії 3100 відрізняються унікальним широким контурним дизайном, а також багатим набором функцій телефонії, які виділяють його в просторій кімнаті. Доступні настроюється лицьова панель і запатентований пошук голосової пошти OneTouch в одно- і дворядкових аналогових провідних конфігураціях. з опціями 0, 5 або 10 програмованих гостьових службових ключів.

Отримано 3 коментарів

 • Yonqtes  п'ятниця вересня 6th, 2019 в 09:11

  у меня серия М – рекомендую

 • RickyWhits  п'ятниця вересня 6th, 2019 в 20:12

  даа серия М это супер система там вроде можно интегрировать гугл ассистент

 • Yonqtes  субота вересня 7th, 2019 в 19:18

  кстати интересно могут ли умные колонки заменить телефоны в гостиничных номерах..?

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваше ім'я. Будь ласка, введіть правильну адресу електронної пошти. Будь ласка, введіть повідомлення.