Продовження традицій виробництва телефонів для готелів

Протягом 20 років Teledex є найвідомішим брендом готельних телефонів, якому надають перевагу  у всьому світі. Сьогодні компанія стабільна більш ніж коли-небудь раніше! Стильні і міцні телефони Teledex – розроблені та  спроектовані у  Сполучених Штатах Америки – продовжують бути стандартом, за яким оцінюють інші телефони!

Новинка! Е серія:
Ми раді представити наше новітнє доповнення до сімейства Teledex – E серію! Розроблений та спроектований телефон в Америці, і може похвалитися такими ж високими стандартами якості, як і інші телефони! Готельні телефони Е серії мають дивно великі можливості при маленькому розмірі. Ця серія ідеально підходить для обмеженого простору!

Симон Александер Simon Alexander, керуючий директор:

“Ми очікуємо високий рівень задоволеності клієнтів і успішні продажі з новою серією E, так як   ці  телефони  ефективно  поєднують новий дизайн, багатий набір функцій, більш енергоефективні, і є продуктом всесвітньо-відомого бренду Тeledex”

Teledex

Докладна інформація в брошурі:

Розповсюдьте цю історію!

Можливо Вам також сподобається

Немає коментарів

Коментарі закриті

Обратный звонокНапишите Ваш номер телефона или адрес электронной почты, и менеджер CETIS свяжется с Вами в ближайшее время.
Зворотний дзвінокНапишіть Ваш номер телефону або адресу електронної пошти, і менеджер CETIS зв'яжеться з Вами найближчим часом.