TeleMatrix для “Зірки Буковеля“!

Rezidor Компанія “Прем’єр” успішно виграла тендер на поставку готельних телефонів для готелю Radisson BLU “Зірка Буковеля”, будівництво якого завершується в Карпатах.

Prenier

У номерному фонді готелю будуть встановлені спеціалізовані готельні телефони TeleMatrix 3300MW5.

За умовами співпраці з міжнародним оператором Rezidor Group телефони будуть оснащені лицьовими панелями з фірмовою символікою та оформлені в бренд – стилі цього оператора.

У громадських місцях для користування гостей будуть встановлені готельні телефони TeleMatrix 3300 Trimline.

Rezidor – одна з найбільш швидко зростаючих і динамічних компаній на міжнародному ринку готельного бізнесу. За останні 4 роки розмір компанії виріс у кілька разів. Сьогодні понад 400 готелів у майже 65 країнах довірили свій успіх саме Rezidor.Вказане зростання забезпечується як за рахунок будівництва нових готелів і повної зміни цільового призначення будівель, так і за рахунок менш значних перетворень, як наприклад, перетворення офісної будівлі в готель.

Команда співробітників компанії здатна заздалегідь визначити вдалу операцію та витягти з неї зиск, а професіоналізм партнерів забезпечує відповідність високим стандартам. Близько 50% зростання досягаються за рахунок будівництва нових готелів, а решта – за рахунок зміни брендів (так званого “ребрендингу”), переважно шляхом укладання договорів управління та франшизи.

Пресс-релиз компании Премьер (2011):

Пресс-релиз компании REZIDOR:

Розповсюдьте цю історію!

Можливо Вам також сподобається

Немає коментарів

Коментарі закриті

Обратный звонокНапишите Ваш номер телефона или адрес электронной почты, и менеджер CETIS свяжется с Вами в ближайшее время.
Зворотний дзвінокНапишіть Ваш номер телефону або адресу електронної пошти, і менеджер CETIS зв'яжеться з Вами найближчим часом.