(Українська) USB-зарядна станція UCD 100 – щоб гостям було комфортно у вашому готелі

Sorry, this entry is only available in Українська and Русский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Гості все частіше привозять із собою в готельні номери по декілька гаджетів. Їх потрібно заряджати. Тому USB-адаптери для підзарядки у готельних номерах стали необхідністю для задоволення потреб гостей.

Раніше Teledex випустив готельні телефони серії М та Е* із USB-портом. Але замінювати всі апарати в готелі не обов’язково, особливо якщо вони якісні та надійні. Сьогодні компанія Cetis пропонує універсальне рішення: USB-зарядна станція UCD 100, яка може застосовуватись з усіма готельними телефонами Teledex, TeleMatrix та Scitec.

В зарядній станції 2 USB-порти – по одному з кожної сторони корпусу.

UCD 100 може працювати з будь-яким готельним телефоном Teledex, TeleMatrix, Scitec або інших брендів. Для її підключення не потрібно ні відключати телефон, ані використовувати спеціальне обладнання. UCD 100 встановлюється під телефоном та кріпиться до нього за допомогою спеціальної клейкої полоси. Підключіть адаптер до мережі – і пристрій готовий до застосування.

Молодь, що подорожує, приїжджає в готельний номер із 4-5 гаджетами. Надаючи можливість їх заряджати, ви випереджаєте потреби ваших гостей, створюючи позитивний імідж готелю.

 

* — USB-порт в телефонах Teledex серії Е – додаткова опція (встановлюється на заказ).

No Comment

Comments are closed.