(Українська) Рішення від Cetis для Вас

Sorry, this entry is only available in Українська and Русский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Готельні телефони Cetis предпочитаются або схвалені всіма найбільшими в світі корпораціями готельних мереж.

Яке рішення краще для Вас?

Готельні телефони Cetis – від економічних і середніх до розкішних – є кращими або схваленими стандартами бренду для провідних світових готелів. У цьому матеріалі представляємо варіанти вибору телефонних апаратів Cetis для Вашого готелю – оновлення бренду або нового будівельного проекту.

Люкс

Teledex

 • Серия M  – більше, ніж просто телефон. Готельні телефони серії M пропонують новий привабливий дизайн з інтегрованими опціями лицьової панелі і портами для зарядки USB, а також додатковими функціями спряження Bluetooth, що дозволяє гостям здійснювати і приймати виклики на своїх інтелектуальних пристроях, а також – транслювати музику через високоякісну звукову систему. За допомогою сполучення Bluetooth гості можуть також здійснювати і приймати виклики на свій смартфон в якості додаткової бездротової трубки в кімнаті. Можна користуватися в одно- і дворядковою аналоговою конфігурацією з запатентованим пошуком голосової пошти OneTouch.
 • Серия EНа диво великий по функціональності і невеликий за розміром.Готельні телефони Micro Series E залишають місце на столі або тумбочці, для годинника або звукової системи і відповідають виду плоских телевізорів в кімнаті для гостей. Тепер доступні в аналоговій, VoIP, дротовій і в бездротовій конфігурації з USB-портами для зарядки. Функція AutoSync автоматично реєструє віддалені бездротові трубки RediDock серії E з базовим блоком. Доступний з настроюваною лицьовою панеллю в одно- і дворядковою, аналоговій і VoIP, дротовій і бездротовій конфігурації з запатентованим пошуком голосової пошти OneTouch.
 • I серия оригінальний невеликий телефон для готелю. Серія I, створена спеціально для готельних номерів, відрізняється елегантною естетикою, ергономічним дизайном і запатентованими технологіями, що дозволяють створити ідеальний телефон для гостей навіть в умовах обмеженого простору. Функція AutoSync автоматично реєструє віддалені бездротові трубки RediDock серії I з базовим блоком. Доступні настроювані лицьові панелі, запатентована функція отримання голосової пошти OneTouch а також – 5 або 10 програмованих службових клавіш в одно- і дворядкових, аналогових, VoIP, дротових і бездротових конфігураціях.

Середній рівень

 • Серия D  –  новий діамант! Серія D – це сучасне оновлення нашого класичного сімейства Teledex Diamond Series, серія D зберігає зовнішній вигляд сенсорної панелі і лицьової панелі серії Diamond, але при цьому не поступається новим міжнародним стандартам. Від свого вражаючого нового стилю корпусу, до зручної ергономічної відкритої трубки – це той самий телефон Diamond, з яким ви і ваші гості виросли, тепер представлений в сучасному новому стилі, але з тієї ж лицьовою панеллю. Потрібно підтримувати нові вимоги до заряджання смарт-пристроїв в гостьовій кімнаті? Телефони серії D оснащені вбудованими USB-портами для зарядки, призначеними для зарядкжання смартфонів і планшетів.
 • Серия Opal  –  створена думками про весь світ.
  Готельні телефони серії Opal привносять міжнародний дизайн в будь-яку кімнату для гостей, де завгодно. Гладкі, м’які вигини доповнюють те, що знаходиться під ними: один з найбільш міцних і надійних готельних телефонів в галузі. Функція AutoSync автоматично реєструє віддалені бездротові трубки RediDock серії Opal з базовим блоком. Доступний з настроюваною лицьовою панеллю, додатковим резервним акумулятором, запатентованим засобом вилучення голосової пошти OneTouch, а також з 0, 3, 5 або 10 гостьовими сервісними ключами в одно- і дворядкових аналогових дротових і бездротових конфігураціях.

TeleMatrix

 • 9600 Series / 3300 Series  – Красиво сконструйовані.  Бездротові готельні телефони серії 9600 і 3300 оснащені запатентованою технологією голосової пошти OneTouch для автоматичного набору номера, а також є вбудований наскрізний порт Ethernet для гостьового підключення. Сполучення AutoSync автоматично реєструє віддалені бездротові трубки серії 9600 з базовим блоком, коли вони знаходяться на базі, щоб уникнути збоїв через недоречні трубки. Доступний з настроюваною лицьовою панеллю і додатковою резервною батареєю в одно- і дворядкових аналогових і бездротових моделях VoIP, із запатентованою функцією вилучення голосової пошти OneTouch, 5 або 10 програмованих клавіш обслуговування гостей і додатковим пристроєм гучного зв’язку.

Эконом класс

Teledex

 • Diamond Series –  найпопулярніший в світі готельний телефон.  Це телефони для готелю, з яких все почалося. Teledex Diamond Series – найпопулярніший готельний телефон в світі, з обслуговуванням понад 5 мільйонів людей по всьому світу. Доступно з настроюваною лицьовою панеллю в одно- і двохлінійних моделях, з 10 програмованими гостьовими сервісними клавішами і додатковим пристроєм гучного зв’язку.
 • Серия Nugget –  призначена для обмеженого простору і обмеженого бюджету. Ніяких додаткових витрат. Просто якісний готельний телефон, який підійде для будь-якого бюджету, а також – для маленького простору. Готельні телефони серії Teledex Nugget поєднують в собі класичний дизайн, просту у використанні функціональність і міцну довговічність в невеликому корпусі. Доступно з настроюваною лицьовою панеллю і 3 гостьовими сервісними клавішами в одно- і дворядковій аналоговій провідній конфігурації.

TeleMatrix

 • Серия 3100  – вигнутий дизайн. Дротяні готельні телефони серії 3100 відрізняються унікальним широким контурним дизайном, а також багатим набором функцій телефонії, які виділяють його в просторій кімнаті. Доступні настроюється лицьова панель і запатентований пошук голосової пошти OneTouch в одно- і дворядкових аналогових провідних конфігураціях. з опціями 0, 5 або 10 програмованих гостьових службових ключів.

3 Response Comments

 • Yonqtes  Friday September 6th, 2019 at 09:11 AM

  у меня серия М – рекомендую

 • RickyWhits  Friday September 6th, 2019 at 08:12 PM

  даа серия М это супер система там вроде можно интегрировать гугл ассистент

 • Yonqtes  Saturday September 7th, 2019 at 07:18 PM

  кстати интересно могут ли умные колонки заменить телефоны в гостиничных номерах..?

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.