(Українська) 6 ознак, що пора замінити готельні телефони

Sorry, this entry is only available in Українська and Русский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Для того, щоб залишатися конкурентоспроможними і привабливими для гостей, готелям потрібно постійно змінюватися, оновлюватися і вдосконалюватися. Тому регулярно встановлюються нові, більш сучасні телевізори, елементи декору, підвищується комфорт. Не варто забувати і про оновлення готельних телефонів.

Як зрозуміти, що настав час замінити телефони в номерах? Ось невелика шпаргалка.

6 ознак, що прийшов час замінити готельні телефони:

  1. Знебарвлення

З часом апарати знебарвлюються. Фарба стирається руками при багаторазовому використанні, телефони вицвітають під дією ультрафіолету. В результаті фарбування апаратів стає нерівномірним. У вашому готелі телефони – найстаріше обладнання? Або вони виглядають як найстаріші? Старими і брудними телефонами гості не захочуть користуватися без особливої ​​потреби. І вони послужать не найкращою рекламою для готелю.

  1. Заплутані дроти

Зарядний пристрій від телефону, планшета, ноутбука – все це плутається і заважає. Не кажучи вже про те, що з часом плутається і провід проводового готельного телефону. З одного боку, це не відбивається на якості роботи апарату. І шнур можна замінити. Але підібрати провід до телефону за кольором досить складно. Невибагливий гість, звичайно, може і не помітити різницю. Але про бездоганний сервіс, в такому випадку, говорити не доводиться.

  1. Несправне світлодіодне підсвічування

Несправна індикація заважає гостям відпочивати, змушує їх зайвий раз викликати персонал готелю, а також може стати причиною негативних відгуків про готель. Це вже не просто іміджевий фактор, а й дійсна незручність для гостей.

  1. Стерті цифри на кнопках

З плином часу цифри на кнопках стираються. Звичайно, гості інтуїтивно розуміють, де знаходиться 1, а де – 9. Але телефон зі стертими цифрами асоціюється з чимось старим, брудним, негігієнічним. А це так чи інакше позначиться на загальному враженні гостей.

  1. Зміни на лицьовій панелі

Необхідність внести зміни на лицьовій панелі телефону не є визначальним фактором на користь заміни апарату в цілому. Але, як правило, це індикатор, що його пора оновити. Якщо інформація на лицьовій панелі невірна або сама панель зіпсована, гостю доведеться зайвий раз спуститися на рецепцію, що навряд чи додасть позитивних емоцій. Справедливості заради потрібно відзначити, що часто досить замінити не весь телефон, а тільки лицьову панель.

  1. П’ятна

Гості розливають на готельні телефони напої, чхають і навіть фарбують їх. В результаті телефон виглядає як самий негігієнічний предмет в номері. Тому важливо вчасно помітити будь-які плями на апараті, по можливості – усунути їх. А якщо видалити їх не виходить, доведеться замінити телефон.

 

Нові готельні телефониCetis

Якщо ви прийшли до висновку, що пора замінити готельні телефони, рекомендуємо звернути увагу на моделі Teledex та TeleMatrix від Cetis. Вони оснащені всіма сучасними функціями, зручні у використанні і мають вражаючий ресурс. А якщо вам потрібно замінити лицьову панель, шнур або інші елементи телефону Teledex або TeleMatrix, зверніться в компанію Premier,
і ми допоможемо знайти найоптимальніше рішення для оновлення.

One Response Comment

  • ko63ar  Thursday April 11th, 2019 at 10:18 PM

    Иметь старый телефонный аппарат в своих номерах это просто позор.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.