Офіційним представником Cetis в Україні є компанія Premier.

Cetis – ведучий виробник телефонів та рішень високошвидкісного доступу до інтернету у сфері гостинності.

Корпорація пропонує 3 найбільш популярні бренди телефонів для готелів у світі – TeleMatrix, Teledex та Scitec.

Більш ніж 7000 партнерів Cetis встановили більше 30 млн. апаратів цих торгових марок на більш ніж 100 000 об’єктів по всьому світу. Тільки у 4- та 5-зіркових готелях Лас-Вегасу встановлено більше 250 000 телефонів Cetis.

Чому наші клієнти обирають Cetis?

Стабільність

Із 1986 року, коли був випущений перший телефон для готелів, і до сьогодення компанія демонструє стабільний розвиток. Високу якість апаратів доводить той факт, що понині вони є еталоном, за яким оцінюються інші телефони.

Іноваційність

Компанія Cetis займається постійними розробками та впровадженням передових технологій для того, аби удосконалювати телефонний зв’язок та пропонувати своїм клієнтам тільки найнадійніші, найякісніші та найсучасніші апарати, які відповідають найвищим світовим стандартам.
SIP-телефони Cetis сертифіковані для роботи із ведучими світовими системами IP-АТС (англ. IP-PBX), включаючи Aastra, Alcatel-Lucent, Asterisk, Avaya, Cisco, Defero3, Epygi, InnovationX, Mitel, NEC, Siemens, Thing5 та ін.

Сервіс

Cetis гарантує якісне, швидке та клієнтоорієнтоване обслуговування кожного свого партнера та клієнта. Служби технічної підтримки готові у будь-який час дати вичерпні відповіді на всі питання щодо продукції Cetis та телефонії.

Всесвітня технічна підтримка

У компанії широка мережа представництв та сервісних центрів по всьому світу, що дозволяє отримувати якісний сервіс до, під час та після придбання телефонів Cetis, де б ви не знаходилися.

Історія бренду
1982 рік – заснування Teledex.
1986 рік – виникнення TeleMatrix.
1993 рік – заснування Scitec.
2006 рік – злиття Scitec та TeleMatrix.
2009 рік – придбання Teledex.
2010 рік – корпорація отримала назву Cetis.

На сьогоднішній день Cetis відомий у всьому світі як ведучий виробник телефонів для готелів, курортів та ін. Відповідаючи високим очікуванням своїх клієнтів, Cetis продовжує стрімко розвиватись та оновлювати модельний ряд новими апаратами, які відповідають потребам сьогоднішнього та побажанням завтрашнього дня.

В портфоліо компанії Premier більш ніж 300 успішно реалізованих проектів різної категорії складності у Києві, Київській області та обласних центрах України. Кожен наш клієнт отримує всі переваги використання найкращих телефонів для готелів у світі, а також довічну сервісну підтримку

24 години на добу 7 днів на тиждень і 365 днів у році

[wd_hustle id=”5″ type=”embedded”/]