CETIS ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ГОТЕЛІВ

Пречудова якість готельних телефонів Telematrix Teledex визнана всіма готельними мережами світу                

  Телефон/факс: ‎+38 044 585 0 520

Шоу-рум: офіс 401, вул. Олени Теліги, 4, Київ

Cetis вибрала Infor ERP

Infor пропонує повний набір програмного забезпечення для бізнесу корпоративного класу, включаючи ПО для управління відносинами з клієнтами (CRM), активами підприємства (EAM), корпоративними ресурсами (ERP), фінансами (FM), кадровими ресурсами (HCM), продуктивністю (PM), життєвим циклом продукції (PLM), відносинами з постачальниками (SRM) і ланцюжком поставок (SCM), в тому числі для управління запасами з урахуванням галузевої специфіки, транспортною логістикою і складським господарством (WMS).

З усіх запропонованих продуктів Infor, Cetis вибрала Infor ERP VISUAL.
Рішення дозволить компанії збільшити свої виробничі потужності шляхом вдосконалення процесу прийняття рішень, виконання замовлень і обслуговування клієнтів.

Щоб допомогти Cetis задовольнити зростаючий попит на свою продукцію, ERP VISUAL забезпечить безперервний потік даних між різними відомствами, що також дозволить компанії збільшити операційну ефективність, обсяг і швидкість  виробництва. Гнучкість ERP VISUAL поліпшить обслуговування клієнтів Cetis, що є самим головним аспектом – адже задоволення потреб клієнтів є пріоритетним завданням корпорації.

Отже, найближчим часом ми можемо розраховувати на ще більшу ефективність у роботі корпорації Cetis та інновації в технологіях!